One comment on “ROSE MUHANDO ASAINI MKATABA WA KUFANYA KAZI NA KAMPUNI YA SONNY MUSIC.

  1. Mungu wetu mwaminifu huwainua watu wake kwa jinsi ya ajabu kila mmoja kwa wakati wate,jina la Bwana libarikiwe,sifa zina yeye milele amina

Nini Maoni yako Juu ya Hili?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s